KONST / Litografier / Färglitografi 15904037
nr 1590 4037
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 23/360. Färglitografi, bildmått: 25x40 cm, yttermått inklusive ram: 51x62 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 januari 2024
kl 18:15:19
15/1 17:58:17
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson